Naše reference

Naše služby využívají jak soukromé osoby tak i podnikatelé a firmy


Již celá řada zákazníků využila a stále využívá našich služeb. Zeptejte se jich, jak jsou s poskytováním těchto služeb spokojeni.

 • BMW

  BMW je německý výrobce automobilů, motocyklů a motorů. Hlavní sídlo společnosti je v Mnichově. Pro tuto známou německou automobilku jsme v ČR a na Slovensku zajišťovali dlouhodobou inzertní kampaň pro nábor stovek pracovníků do výrobního provozu v Dingolfingu a Lipsku.

 • AXA pojišťovna a.s.

  AXA je předním poskytovatelem životního pojištění a penzijního připojištění. Nabídne vám na míru připravené řešení, které ochrání vaši budoucnost, ať již jste soukromý či korporátní klient. AXA využila našich služeb jednak pro inzerci svých služeb a jednak pro inzerci nových pracovních míst.


 • Rokytnice nad Jizerou

  Rokytnice nad Jizerou je město a horské letovisko v západních Krkonoších. Nachází se v Libereckém kraji, podél levého břehu řeky Jizery. Vedení města využilo našich služeb pro prodej obecních stavebních pozemků.

 • ČVUT v Praze

  České vysoké učení technické v Praze (ČVUT) je veřejná vysoká škola univerzitního typu se sídlem v Praze. Je nejstarší nevojenskou technickou univerzitou v Evropě. Pro tohoto inzerenta jsme zajišťovali inzerci nemovitostí, konkrétně pronájem nebytových prostor.


 • Česká pojišťovna a.s.

  Česká pojišťovna poskytuje jak individuální životní a neživotní pojištění, tak i pojištění pro malé, střední a velké klienty v oblasti průmyslových a podnikatelských rizik. Mákléřům této pojišťovny pravidelně pomáháme s inzercí volných pracovních míst.

 • Liptovský Mikuláš

  Liptovský Mikuláš je město na Slovensku, v Liptovské kotlině pod Tatrami na řece Váh. Město využívá našich služeb pravidelně již od roku 2011, hlavním předmětem inzerce bývá prodej bytů a propagace obchodních veřejných soutěží.

 • GTX.cz - Skákací boty a teleskopické chůdy

  Skákací boty PowerStrider, také zvané skákací chůdy jsou skvělý sportovní nástroj pro zábavu i profesionální vystoupení. Teleskopické chůdy GTX.cz jsou pomůcka pro stavební řemeslníky, kterým usnadňuje práci. Uplatnění nacházejí ale i na dětských táborech, divadelních vystoupeních a promo akcích.

 • Servis Na Klik

  Řešíme problémy s počítačem na klik. Naši technici se vzdáleně připojí na počítač domácího uživatele a vyřeší za něj technické problémy. Zatímco náš technik provádí vzdáleně servis na počítači, zákazník si může dát v klidu kafe a věnovat se příjemnějším činnostem, než je řešení problémů s PC.

 • Hudební škola Bandista Brno – Kohoutovice

  Hudební škola Bandista - výuka hudby v Brně pro děti i dospělé. Vyučujeme hru na klavír/klávesy, kytaru (akustická, elektrická), basovou kytaru, housle; dále výuka hudební teorie (základní, pokročilá), hudební příprava pro nejmenší, populární zpěv. Hodiny nástroje jsou individuální, ke každému hudebnímu nástroji možnost navštěvovat hodiny hudební teorie ZDARMA.

 • Gladys Auction - dražby a aukce

  Provádíme mimosoudní veřejné dobrovolné dražby movitého i nemovitého majetku a těžko zpeněžitelných pohledávek z konkursních podstat a likvidací. Dále poskytujeme komplexní služby při zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí včetně odborného právního servisu.

 • TabServiss - plechové montované garáže

  Vyrábíme typizované plechové montované garáže, zahradní domky, sklady stavebního materiálu, řadové garáže, garáže na čtyřkolky, zastřešení autobazarů a vše, co si jen zákazník dokáže vymyslet. Naše výrobky rozvážíme po celé ČR, termín dodání od závazné objednávky je možný už od sedmi dnů, kvalitní montáž na místě je samozřejmostí.

 • InzertMan.cz - Aplikace pro vkládání inzerátů

  Vkládání inzerátů s aplikací InzertMan je neuvěřitelně snadné a rychlé. Můžete vkládat na více než 150 českých a 80 slovenských inzertních serverů. S aplikací InzertMan už nemusíte ručně vyplňovat nebo kopírovat texty inzerátů. InzertMan to udělá za Vás.

 • Xextreme Halenkovice - prodejce ATV čtyřkolek

  Firma Xextreme je výhradním zástupcem ATV čtyřkolek od firmy Super čtyřkolky s.r.o. pro Jížní Moravu. Nejlevnější čtyřkolky na Moravě. ATV čtyřkolky Halenkovice - prodej, servis, půjčovna.

 • Grily se žulovou deskou

  Zabíváme se výrobou originálních grilů se žulovou deskou. Výhodou těchto grilů je, že pečící kámen vydává získané teplo rovnoměrně, čímž nedochází k připálení či nestejnoměrnému propečení grilovaných pokrmů. Grilování na tento způsob je zdravější, jelikož nedochází ke styku s kouřem či spalinami a nevznikají tak karcinogení (rakovinotvorné) látky.

 • Interiérové dveře Verto a Rostra - dveře pro každého

  Naše firma patří k profesionálům v oblasti dveří. V naší nabídce naleznete kvalitní dveře různých druhů, barev a typů. Tým našich odborníků je připraven vám pomoci s výběrem dveří. Z naší strany můžete očekávat nejen profesionální jednání, ale také vstřícný a přátelský přístup.

 • BBC-CZECH - výhradní dovozce pojízdných prodejen

  Naše vozidla Vám umožní maximální flexibilitu Vašeho podnikání. Nemusíte platit drahé nájmy v kamenných obchodech. Vozidla Vám sestavíme dle Vašich nejrůznějších představ v jakémkoliv oboru. Profesionální kvalita s mnohaletými zkušenostmi a tradicí.

 • Vronli - IT support anywhere

  Poskytujeme outsourcing online technické podpory. Kvalitní technická podpora je zvyšuje spokojenost zákazníků a jejich loajalitu ke značce. Skrze naši online IT podporu se snažíme přemostit propast mezi IT profesionály a koncovými uživateli.


 • Weblovky.cz

  Recenze a tipy na zajímavé webové stránky a projekty.

 • Kovowork - zakázková kovovýroba

  Kovowork je rodinná firma, která se zabývá především výrobou vstupních a vjezdových brán v kovářském stylu, výrobou kovaných plotových dílců, zahradního sortimentu v kovářském stylu, vrat a brán s elektrickým pohonem nebo montovaných garáží na míru. Dále se zabýváme výrobou mříží, schodišť, zábradlí, balkonů, poklopů nebo stojanů.

 • Ubytování U Kožešníků

  Stylová chalupa s kapacitou až 14 osob nebo dům s pěti útulnými apartmány. Zimní i letní dovolená ve stylové horské chalupě nebo domě s apartmány za bezkonkurenční ceny.

 • OTTO workforce - pracovní agentura

  Jsme největší mezinárodní pracovní agentura v Evropě. Naše společnost má přes 30 poboček v Holandsku, Velké Británii, Polsku, Slovensku, Bulharsku a v České republice. V Holansku pracuje pro OTTO přes 3 000 zaměstnanců. Ročně to pak činí 10 000 zaměstnanců. Naše síla tkví v rozsáhlém náboru a náborových metodách, v podpoře pracovníků přímo na pracovišti a v etickém přístupu k odměňování. Dále zajišťujeme přepravu pracovníků na pracoviště a zpět, jazykovou podporu a pro dlouhodobé pracovníky nadstandartní ubytování.

 • CoolAgent - pracovní i studijní programy

  Nabídka zajištění práce jako au-pair v USA i EU, pracovních a studijně-pracovních, jazykových kurzů. Skvělá šance odjet do zahraničí na kulturní výměnu, přitom si něco vydělat, poznat nové známé a také samozřejmě cestovat.

 • Whiteline Design - Grafické studio

  Grafické studio Whiteline Design Vám nabízí profesionální služby v oblasti tvorby grafiky a reklamy! Naší specializací je firemní design (corporate identity), včetně loga, vizitek a webových stránek. Dále nabízíme reklamní grafiku - tištěnou i internetovou - , úpravu fotografií, 3D modely a vizualizace, webdesign a překlad internetových stránek do 4 cizích jazyků.


 • Holinky - eShop s velkým výběrem holinek

  Nabízíme veliký výběr holinek, holin, gumáků, pláštěnek nebo deštníků. Vše do deště a nepohody. Nabízíme prodej holinek jak pro jednotlivce formou e-shopu, tak i pro obchodníky ve větším množství.

 • Supermobily - Netradiční mobilní telefony

  Nabízíme největší výběr dual sim mobilních telefonů na trhu. V našem e-shopu najdete aktuální novinky ze světa dual sim mobilních telefonů, každý měsíc rozšiřujeme sortiment o další nové modely.


 • Drůbežárna Hrabůvka u Hranic na Moravě

  Drůbežárna Hrabůvka se zabývá chovem snáškových slepiček, kuřic a slepiček, káčat a kachen, housat a hus, perliček a jiné drůbeže k chovu. Nabízí také domácí drůbež na Váš stůl či prodej násadbových vajíček. V nabídce jsou káčata pekingská, mulardy známé také pod názvem husokachny. Násadová vejce i kuřata od jednodenních po vzrostlé.

 • Čihák - teleskopické manipulátory

  Provádíme komplexní práce s teleskopickými manipulátory, nakladači s nosností až 10 000kg. Nabízíme kompletní servisní práce, záruční i pozáruční servis. Poskytujeme velký sortiment náhradních dílů skladem. Možnost zapůjčení rezervního stroje. Mobilní servis.


 • DOMMY - boudy a kotce pro psy, zahradní chatky

  Vyrábíme, prodáváme a montujeme boudy, kotce a výběhy pro psy, cestovní klece do auta a další doplňky, dále zahradní domky na nářadí, zahradní chatky, altány, pergoly, garážová stání, dětské herní sestavy a plotové prvky. Všechny produkty Vám přivezeme a smontujeme. Základní sestavy obsahují montážní návod, lze je tedy sestavit i svépomocí. Rozvoz a montáže provádíme po celé České Republice.

 • Dřevovýroba Kulhánek

  Dřevovýroba Kulhánek se zaměřuje na výrobu dřevěného zahradního nábytku. Nábytek je vyráběn z masivního smrkového, borového nebo dubového dřeva v různých délkách, v pevném nebo rozebíratelném provedení. Možnost zaslání na dobírku.

 • Anhydritové podlahy

  Anhydritové podlahy jsou moderní způsob realizace hrubých podlah v rodinných domech, bytových domech, ale i v průmyslových prostorech, školách, sportovních halách a kancelářích.

 • Jazyková škola LITE

  Snažíme se zlepšovat životy mnoha lidí tím, že jim umožníme komunikovat světovým jazykem č.1, angličtinou a učíme je úspěšným principům, jak efektivně studovat s plným porozuměním daného předmětu. Jazykové školy LITE fungují všechny na stejných standardech a používají jednotné vyučovací know-how, postavené na základě dlouholetých celosvětových průzkumů v oblasti výuky jazyků.

 • a mnoho dalších...